A-Z dotazník

30. července 2007 v 12:09 | edda |  Rihanna
A - Aidi: Mým velkým přáním do budoucna je pořídit si psa. Mám vyhlédnutá dvě plemena aidi nebo rotvajlera.
B - Barbados: Chybí můj domov, Barbados. Za poslední půlrok jsem tam byla jen dvakrát: v říjnu na koncertě a na vánoce a silvestra, kdy bylo aspoň trochu času sejít se se svými přáteli.
C - City: Nejsilnější city mám se svou rodinou. Dost mi v Americe chybí. S mojí maminkou Monikou si voláme několikrát denně. Bohužel může být se mnou jen málo. Mám ještě dva mladší bratry, které nemůže nechat o samotě a o které se musí starat.
D - Dárky: Moc ráda obdarovávám lidi kolem sebe. Mojí mamince vždy přivezu nějakou mališkost z mích cest. Zrovna nedávno jsem jí koupila několik dárků v Japonsku.
E - Emoce: Nejsilnější emoce ve mně vyvolává zpěv. Žiju pro něj a je to má vášeň.
F - Fóry: Nejlepší vtipy vypráví náš DJ. I když je mi úplně na nic, tak mě vždycky rozesměje. Takovýhle lidi jsou cool.
G - Gumoví medvídci: Krátce před natáčením svého druhého klipu jsem chtěla shodit pár kilo. Jedla jsem pouze vajíčka uvařená natvrdo a gumoví medvídky - ty jsou absolutně bez tuku. Samozřejmě musíte i hodně pít, já si dávala jablečný mošt a vodu. Zhubla jsem tak o 5 kilo.
H - Hry: S těma mám spokojené dětství. Byla jsem spíš jak kluk. Lezla jsem na stromy, válela se ve špíně a častokrát jsem si zničila oblečení. Má kamarádka a já jsme byli jediné, mezi 15 klukama. Mám víc kamarádů než kamarádek.
Ch - Chilli: Jídlo je u nás v Karibiku vždy ostré. Chilli je tam hlavní koření. Mám ráda karibskou kuchyni, hlavně, když vaří moje maminka. Naproti tomu chutná jídlo v New Yorku dost mdle.
I - Interwiew: Rozhovory mi nevadí, ba právě naopak. Třeba procházet celou abecedu mi přijde moc vtipné :-)
J - Jablka: Mám je moc ráda. Když jsi nemocný, pomůžou ti jablka zpět nabrat sílu. Navíc New York je mimo jiné známí jako tzv. Big Apple ( velké jablko ) - a to je v součastnosti můj druhý domov.
K - Kabelka: Zbožňuju různé kabelky. Vždy je mám tak přecpané, že tam stěží něco najdu. V kabelce mimo jiné nosím: občanku, sáček s penězma, mobil, tužky, časopisy, parfém, plyšového pejska Nicebunse a šperky.
L - Láska: Láska je něco opravdu výjimečného. Láska je prostě síla, která vše drží po hhromadě.
M - Mazlíčci: Mám dvě kočky, jmenují se Miss Kitty a Leo. Ten má jen tři tlapky, přejelo ho auto a byl težce zraněn. Museli mu jednu tlapku amputovat. Obě jsou moji mazlíčci.
N - Notify: Značka džín, které mi skvěle padnou. V Americe se tahle značka bohužel prodává jen v málo obchodech, ale naštěstí létám často do Evropy.
O - Ovoce: Snažím se jíst zdravě, a tak jím denně melouny, ananas, hroznové víno a jahody.
P - Podprsenky: Mám ráda pěkné spodní prádlo. Nejvíce modely značky Victoria´s Secret
R - Rihanna: Mám ráda své jméno, je typicky karibské.
S - Sépie: Ještě když jsem žila na Barbadosu, nechtěla jsem nikdy tyhle tvory dát do pusy. Připadalo mi to odporný. Nedávno jsem šla s Jay - Z a Beyoncé na večeři a Jay jsel sépii. Trval na tom, ať ji ochutnám. Od té doby jich sním třeba i celé hory.
T - The Killers: Songy téhle kapely mě úplně fascinují. Doufám, že se s nimi někdy setkám osobně.
U - Unbreak My Heart: Moje oblíbená skladba! Bylo mi tenkrát 8 a zrovna jsem si čistila zuby, když ji hráli v rádiu. Okamžitě jsem se pak zamilovala do hlasu Toni Braxton.
V - Valentýn: Sice zrovna nemám přítele, ale Valentýn je podle mě velmi romantický.
W - World: Mám ráda fanoušky po celém světě. Jsem ráda, že díky hudbě můžu hodně cestovat a poznávat místa, kam bych se jinak třeba nikdy nedostala.
X - X- club: Můj oblíbený klub na Barbadosu. Dřív jsem tam často tancovala se svou skupinou. Musím říct, že mi to docela chybí.
Y - Yummy: Nová zpvačka se skvělími písničkami. Vždy když mé tanečnice a já slyšíme její písničku, ihned vyskočíme, zpíváme a tancujeme
Z - Zábava: Jako každý mladý se ráda bavím. Naposledy jsem 18. Února na své osmnáctiny uspořádala pořádnou u megapárty!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama